Wybierz preferowany język, aby RIDEX był na tej samej stronie co Ty:
Deutsch
English
español
français
italiano
português
Ta strona używa plików cookies (ciasteczek)
Ta strona wykorzystuje pliki cookie, które są niezbędne do działania strony internetowej. Za Twoją zgodą wykorzystuje inne pliki cookie i podobne technologie („narzędzia”) w szczególności w celu integracji treści zewnętrznych, analizy użytkowania, personalizacji ofert i poprawy funkcjonalności strony internetowej. Możesz użyć poniższych przycisków, aby zaakceptować lub odrzucić wszystkie te narzędzia. Pod zakładką „Zarządzaj preferencjami” znajdziesz szczegółowe informacje na temat wszystkich narzędzi i możesz również dostosować swoje ustawienia indywidualnie. Jeśli podczas korzystania z narzędzia dane są przekazywane do krajów trzecich spoza EOG, które mogą mieć niższy poziom ochrony danych, Twoja zgoda wyraźnie obejmuje takie przekazywanie i dalsze przetwarzanie. W zakładce „Ustawienia cookies” w stopce naszej strony internetowej możesz w dowolnym momencie cofnąć swoją zgodę lub zaktualizować swój wybór. Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszą Polityka prywatności
Odrzuć wszystkie pliki cookies
Zarządzaj preferencjami
Zezwól na wszystkie pliki cookies
Zarządzaj preferencjami
Niezbędne narzędzia
Narzędzia analityczne
Niezbędne narzędzia umożliwiają korzystanie z podstawowych funkcji naszej strony internetowej, takich jak koszyk zakupów lub logowanie się do konta klienta.
Bez niezbędnych cookies nie jesteśmy w stanie świadczyć usług na naszej stronie internetowej.
Lista plików cookies
Imię i nazwisko
Partner
Termin ważności
Typ
Opis
__cf_bm (x2)
pl.ridex.eu
30 minut
HTTP-Cookie
Ten plik cookie jest ustawiany przez Cloudflare. Plik cookie służy do obsługi Cloudflare Bot Management.
__cfduid (x3)
pl.ridex.eu
1 miesiąc
HTTP-Cookie
Plik cookie jest używany przez usługi CDN, takie jak Cloudflare, do identyfikacji poszczególnych klientów za wspólnym adresem IP i stosowania ustawień bezpieczeństwa dla każdego klienta. Nie odpowiada on żadnemu identyfikatorowi użytkownika w aplikacji internetowej i nie przechowuje żadnych danych osobowych.
INGRESSCOOKIE
pl.ridex.eu
2 dni
HTTP-Cookie
Ten plik cookie służy do równoważenia obciążenia i utrzymywania sesji. Ten techniczny identyfikator sesji jest wymagany dla niektórych funkcji strony internetowej.
kmtx_sync_pi
pl.ridex.eu
1 rok
HTTP-Cookie
Niezbędne pliki cookie pomagają uczynić stronę internetową bardziej niezawodną, sprawną i bezpieczną dla użytkowników. Pliki te służą do przechowywania informacji o funkcjonowaniu strony internetowej. Gromadzone dane są anonimowe.
fuel_csrf_token
pl.ridex.eu
1 godzina
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
checkedSwitchClone
pl.ridex.eu
Sesja
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
SSNONE
emitter.kilometrix.de
Sesja
HTTP-Cookie
Niezbędne pliki cookie pomagają uczynić stronę internetową bardziej niezawodną, sprawną i bezpieczną dla użytkowników. Pliki te służą do przechowywania informacji o funkcjonowaniu strony internetowej. Gromadzone dane są anonimowe.
ui
pl.ridex.eu
2 miesiące
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
clientCode
pl.ridex.eu
Sesja
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
drv
pl.ridex.eu
7 dni
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
CookieConsent
pl.ridex.eu
1 rok
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
kmtx_sync
pl.ridex.eu
1 rok
HTTP-Cookie
Niezbędne pliki cookie pomagają uczynić stronę internetową bardziej niezawodną, sprawną i bezpieczną dla użytkowników. Pliki te służą do przechowywania informacji o funkcjonowaniu strony internetowej. Gromadzone dane są anonimowe.
JSESSIONID
nr-data.net
Sesja
JSESSIONID
Używany przez strony napisane w JSP. To plik cookie sesji platformy ogólnego przeznaczenia, który jest używany do utrzymywania stanu sesji użytkownika w różnych żądaniach stron.
_genesys.widgets.inFocus
pl.ridex.eu
Trwały
HTML Local Storage
Genesys Widgets używa tego pliku cookie do przechowywania niewrażliwych danych w przeglądarce. Przeglądarka użytkownika końcowego musi zezwalać na pliki cookies, aby Genesys Widgets działały prawidłowo. Każdy plik cookie jest wymagany, a bez możliwości odczytu i zapisu tych plików cookies produkty Genesys Widgets nie będą działać prawidłowo.
fueldid
pl.ridex.eu
2 miesiące
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
productsOnCart
pl.ridex.eu
Trwały
HTML Local Storage
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
sntk_test
pl.ridex.eu
1 dzień
HTTP-Cookie
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
Widgets.ready
pl.ridex.eu
Sesja
HTML Local Storage
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
WINDOW_VALIDATION
pl.ridex.eu
Trwały
HTML Local Storage
Ten plik cookie umożliwia korzystanie z podstawowych funkcji i zabezpieczeń strony internetowej. Działa on na zasadzie anonimowości.
kmtx_sync
emitter.kilometrix.de
1 rok
HTTP-Cookie
Niezbędne pliki cookie pomagają uczynić stronę internetową bardziej niezawodną, sprawną i bezpieczną dla użytkowników. Pliki te służą do przechowywania informacji o funkcjonowaniu strony internetowej. Gromadzone dane są anonimowe.
Narzędzia analityczne służą do statystycznego gromadzenia i analizy zachowań użytkowników w celu oceny danych dostępowych podczas wizyty na stronie.
Analizujemy tutaj na przykład wprowadzone hasła wyszukiwania, częstotliwość odwiedzin strony lub korzystanie z określonych funkcji strony.
Z pomocą tej oceny możemy zoptymalizować naszą stronę internetową i poprawić doświadczenia użytkownika.
Lista plików cookies
Imię i nazwisko
Partner
Termin ważności
Typ
Opis
_ga
pl.ridex.eu
2 lata
HTTP Cookie
Używany do identyfikacji użytkowników.
_gid
pl.ridex.eu
24 godziny
HTTP Cookie
Używany do identyfikacji użytkowników.
_gat
pl.ridex.eu
1 minuta
HTTP Cookie
Plik cookie jest instalowany przez Google Analytics do kontroli częstotliwości zapytań i ograniczania gromadzenia danych na stronach o dużym natężeniu ruchu.
Rzeczywisty wygląd produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu
Najważniejsze cechy produktu
Łącznik z wysokowytrzymałej stali zapewnia maksymalną sztywność konstrukcji i ogranicza przechyły nadwozia podczas pokonywania zakrętów
Precyzyjnie wykonane przeguby kulowe zapewniają płynny ruch bez luzów i przewidywalne prowadzenie pojazdu
Wypełnienie wysokiej jakości smarem syntetycznym zapewnia długotrwałą ochronę ruchomych elementów przegubu przed zużyciem
Odporne na działanie ozonu i czynników atmosferycznych osłony z kauczuku chloroprenowego skutecznie chronią przed zabrudzeniami, wodą i środkami chemicznymi stosowanymi na drogach
Antykorozyjna powłoka zapewnia trwałą ochronę odsłoniętych powierzchni metalowych
numer OEM
Odpowiednie pojazdy
Cechy
Najlepiej sprzedające się produkty w Twoim kraju
numer OEM
FORD1329957
FORD1329966
FORD1361292
FORD1405497
FORD1347683
FORD1347689
FORD1369464
FORD1369465
FORD2033901
FORD USA3M512282GD
TOYOTA4882033010
TOYOTA4882002010
Odpowiednie pojazdy
LEXUS
LEXUS ES I (VCV10_, VZV21_) (Rok wyprodukowania 12.1989 - 12.1997, 160 - 190 PS, benzyna)
TOYOTA
TOYOTA Avalon Sedan (_X1_) (Rok wyprodukowania 09.1996 - 06.2005, 197 - 204 PS, benzyna)
TOYOTA Camry III Kombi (_V1_) (Rok wyprodukowania 09.1991 - 07.1996, 136 - 190 PS, benzyna)
TOYOTA Camry III Sedan (_V1_) (Rok wyprodukowania 06.1991 - 09.1997, 136 - 190 PS, benzyna)
TOYOTA Camry IV Sedan (_V2_) (Rok wyprodukowania 08.1996 - 11.2001, 190 PS, benzyna)
TOYOTA Celica V Coupe (T180) (Rok wyprodukowania 10.1989 - 12.1994, 136 PS, benzyna)
TOYOTA Celica VI Cabrio (T200) (Rok wyprodukowania 11.1993 - 08.1999, 170 - 179 PS, benzyna)
TOYOTA Celica VI Coupe (T200) (Rok wyprodukowania 11.1993 - 11.1999, 106 - 256 PS, benzyna)
TOYOTA Corolla Levin Coupe (E100) (Rok wyprodukowania 06.1991 - 08.1997, 116 - 170 PS, benzyna)
TOYOTA Corolla Levin coupe (_E11_) (Rok wyprodukowania 06.1995 - 07.2000, 101 - 165 PS, benzyna)
TOYOTA Corolla VI Liftback (E90) (Rok wyprodukowania 11.1992 - 10.1995, 102 PS, benzyna)
TOYOTA Corolla VII Compact (E100) (Rok wyprodukowania 07.1992 - 12.1999, 72 - 117 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VII Kombi (E100) (Rok wyprodukowania 09.1991 - 03.1998, 72 - 125 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VII Liftback (E100) (Rok wyprodukowania 07.1992 - 12.1999, 72 - 117 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VII Sedan (E100) (Rok wyprodukowania 06.1991 - 08.1998, 72 - 159 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VIII Compact (E110) (Rok wyprodukowania 04.1997 - 01.2002, 69 - 110 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VIII Kombi (E110) (Rok wyprodukowania 04.1997 - 10.2001, 69 - 125 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VIII Liftback (E110) (Rok wyprodukowania 04.1997 - 01.2002, 69 - 110 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA Corolla VIII Sedan (E110) (Rok wyprodukowania 05.1995 - 06.2002, 69 - 126 PS, benzyna, olej napędowy)
TOYOTA RAV4 I SUV (XA10) (Rok wyprodukowania 01.1994 - 12.2003, 68 - 165 PS, benzyna, elektryczny)
TOYOTA RAV4 I SUV Cabrio (XA10) (Rok wyprodukowania 12.1997 - 06.2000, 129 PS, benzyna)
TOYOTA Vista / Camry Sedan (_V3_, _V4_) (Rok wyprodukowania 07.1990 - 09.1997, 136 PS, benzyna)
Strona zabudowy: Oś tylna,
Drążek / rozpórka: Drążek skrętny łącznikowy,
Długość [mm]: 95,
Wymiar gwintu: M10x1.5,
Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z akcesoriami,
Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie: dla pojazdów z kierownicą z lewej / prawej strony,
Numer artykułu producenta: 3229S0025,
Producent: RIDEX,
Numer EAN: 4059191323876
Układ kierowniczy: z końcówkami drążka kierowniczego poprzecznego,
Jednostka ilości: Zestaw,
Strona zabudowy: oś przednia po obydwu stronach,
Numer artykułu producenta: 772S0112,
Producent: RIDEX,
Numer EAN: 4059191853328