307T0187P
Zestaw paska rozrządu

RIDEX PLUS
  • Liczba zębów: 148
  • Pas napędowy: z zębami o zaokrąglonym profilu
  • Szerokość pasa [mm]: 25,4
  • Numer artykułu producenta: 307T0187P
  • Producent: RIDEX PLUS
  • Numer EAN: 4066423667462
  • Ciężar [kg]: 1.136
  • Rzeczywisty wygląd produktu może różnić się od przedstawionego na zdjęciu
Najważniejsze cechy produktu
  • Kompletne rozwiązanie do rutynowej obsługi serwisowej, obejmujące pasek i odpowiednie koła pasowe, umożliwiające przywrócenie prawidłowego ustawienia napędu i stabilności faz rozrządu
  • Mieszanka gumowa odporna na wysoką temperaturę i działanie chemikaliów, pomagająca zachować kształt i elastyczność paska podczas ekstremalnych wahań temperatury
  • Wytrzymały kord wzmacniający zapewnia stabilność wymiarową i precyzję pracy rozrządu przy długotrwałych obciążeniach
  • Profil zębów pokryty materiałem tekstylnym zapewnia odporność na ścieranie i stabilne zazębianie z kołami pasowymi
  • Wytrzymałe łożyska napinacza i rolki prowadzącej wypełnione smarem wysokotemperaturowym, zapewniające cichą pracę przy niskim tarciu
  • Powłoka antykorozyjna na elementach stalowych zapewnia długotrwałą ochronę w trudnych warunkach środowiskowych
  • numer OEM
  • Odpowiednie pojazdy
  • Cechy
  • Najlepiej sprzedające się produkty w Twoim kraju
  • Kompatybilne części
numer OEM
  • CHRYSLER KT0663544
  • CHRYSLER T0722452
  • CHRYSLER T0663544
  • JEEP T0721690
  • RENAULT 7700665224
  • RENAULT 7700722452
  • RENAULT 7700852114
  • RENAULT 7700871169
  • RENAULT 7700663544
  • RENAULT 7700721690
  • RENAULT 7700853862
Odpowiednie pojazdy
JEEP
  • JEEP Cherokee II (XJ) (Rok wyprodukowania 10.1984 - 09.2001, 80 - 87 PS, olej napędowy)
    RENAULT
    • RENAULT 18 Kombi (Rok wyprodukowania 05.1979 - 07.1986, 67 - 72 PS, olej napędowy)
      • RENAULT 18 Sedan (Rok wyprodukowania 11.1981 - 07.1986, 67 - 88 PS, olej napędowy)
        • RENAULT 18 Van (Rok wyprodukowania 11.1981 - 07.1986, 67 PS, olej napędowy)
          • RENAULT 20 Hatchback (Rok wyprodukowania 10.1980 - 12.1983, 64 - 86 PS, olej napędowy)
            • RENAULT 21 Hatchback (Rok wyprodukowania 07.1989 - 06.1994, 68 - 88 PS, olej napędowy)
              • RENAULT 21 Kombi (Rok wyprodukowania 10.1986 - 09.1995, 65 - 88 PS, olej napędowy)
                • RENAULT 21 Sedan (Rok wyprodukowania 03.1986 - 06.1994, 65 - 88 PS, olej napędowy)
                  • RENAULT 25 Hatchback (Rok wyprodukowania 04.1984 - 12.1992, 63 - 86 PS, olej napędowy)
                    • RENAULT 30 Hatchback (Rok wyprodukowania 02.1982 - 03.1986, 86 PS, olej napędowy)
                      • RENAULT Espace I (J11) (Rok wyprodukowania 10.1984 - 12.1990, 88 PS, olej napędowy)
                        • RENAULT Espace II (J63/S63) (Rok wyprodukowania 01.1991 - 10.1996, 88 - 90 PS, olej napędowy)
                          • RENAULT Fuego Hatchback (Rok wyprodukowania 08.1982 - 10.1985, 88 PS, olej napędowy)
                            • RENAULT Master I Bus (Rok wyprodukowania 08.1980 - 07.1998, 60 PS, olej napędowy)
                              • RENAULT Master I Van (Rok wyprodukowania 08.1980 - 07.1998, 60 PS, olej napędowy)
                                • RENAULT Trafic I Burtowy Ciężarówka/Podwozie (P6) (Rok wyprodukowania 03.1980 - 04.1989, 58 - 60 PS, olej napędowy)
                                  • RENAULT Trafic I Burtowy Ciężarówka/Podwozie (PX) (Rok wyprodukowania 05.1989 - 10.1997, 58 - 64 PS, olej napędowy)
                                    • RENAULT Trafic I Bus (T5, T6, T7) (Rok wyprodukowania 03.1980 - 04.1989, 58 PS, olej napędowy)
                                      • RENAULT Trafic I Bus (TX) (Rok wyprodukowania 05.1989 - 10.1997, 58 - 64 PS, olej napędowy)
                                        • RENAULT Trafic I Van (T1, T2, T3, T4) (Rok wyprodukowania 09.1980 - 04.1989, 58 PS, olej napędowy)
                                          • RENAULT Trafic I Van (TX) (Rok wyprodukowania 05.1989 - 10.1997, 58 - 64 PS, olej napędowy)
                                            Cechy
                                            Zestaw paska rozrządu RIDEX PLUS 307T0187P – A+
                                            Najlepiej sprzedające się produkty w Twoim kraju
                                            RIDEX 424I0083 Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
                                            424I0083
                                            RIDEX Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
                                            Rodzaj filtra: filtr cząstek stałych, Długość [mm]: 287, Szerokość [mm]: 215, Wysokość: 57, Ilość: 1, Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]: 20000, Numer artykułu producenta: 424I0083, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191332052
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 7O0009 Filtr oleju
                                            7O0009
                                            RIDEX Filtr oleju
                                            Rodzaj filtra: Wkład filtra, Średnica zewnętrzna [mm]: 65, Wysokość: 101, Średnica wewnętrzna [mm]: 24, Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniami, Numer artykułu producenta: 7O0009, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191236527
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 7O0097 Filtr oleju
                                            7O0097
                                            RIDEX Filtr oleju
                                            Rodzaj filtra: Wkład filtra, Średnica zewnętrzna [mm]: 64, Wysokość: 105, Średnica zewnętrzna 1 [mm]: 25, Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z uszczelnieniami, Numer artykułu producenta: 7O0097, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191269679
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 424I0317 Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
                                            424I0317
                                            RIDEX Filtr, wentylacja przestrzeni pasażerskiej
                                            Rodzaj filtra: filtr cząstek stałych, Długość [mm]: 255, Szerokość [mm]: 224, Wysokość: 35,5, Ilość: 1, Zalecany okres międzyprzeglądowy [km]: 20000, Numer artykułu producenta: 424I0317, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191330942
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 306T0064 Pasek rozrządu
                                            306T0064
                                            RIDEX Pasek rozrządu
                                            Liczba zębów: 148, Długość [mm]: 1410, Pas napędowy: z zębami o zaokrąglonym profilu, Szerokość [mm]: 25, Numer artykułu producenta: 306T0064, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191221554
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX PLUS 306T0064P Pasek rozrządu
                                            306T0064P
                                            RIDEX PLUS Pasek rozrządu
                                            Liczba zębów: 148, Długość [mm]: 1410, Materiał: HNBR (uwodorniony Acryl-Nitril-Butadien-kauczuk), Pas napędowy: z zębami o zaokrąglonym profilu, Szerokość [mm]: 25, Numer artykułu producenta: 306T0064P, Producent: RIDEX PLUS, Numer EAN: 4066423602081
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX PLUS
                                            RIDEX 313D0110 Rolka kierunkowa / prowadząca, pasek rozrządu
                                            313D0110
                                            RIDEX Rolka kierunkowa / prowadząca, pasek rozrządu
                                            Wysokość 1 [mm]: 34, Wysokość 2 [mm]: 45, Materiał: Metal, Ø koła pasowego [mm]: 60, Numer artykułu producenta: 313D0110, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191250806
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 308T0074 Rolka napinacza paska rozrządu
                                            308T0074
                                            RIDEX Rolka napinacza paska rozrządu
                                            Średnica: 60, Szerokość [mm]: 31, Materiał: Metal, Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z materiałem montażowym/ mocującym, Numer artykułu producenta: 308T0074, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191625741
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX PLUS 307T0069P Zestaw paska rozrządu
                                            307T0069P
                                            RIDEX PLUS Zestaw paska rozrządu
                                            Liczba zębów: 148, Szerokość [mm]: 25,4, z rolkami: 1, Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca 2: z podkładką dystansową, Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca: z materiałem montażowym/ mocującym, Agregaty/rolki: zawiera rolkę napinającą, Numer artykułu producenta: 307T0069P, Producent: RIDEX PLUS, Numer EAN: 4066423667646
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX PLUS
                                            RIDEX 686S0129 Żwieca zapłonowa
                                            686S0129
                                            RIDEX Żwieca zapłonowa
                                            świeca zapłonowa: 1 elektroda masowa, Elektroda środkowa irydowa, Przyłącze stałe SAE, odkłócony, 5 kOhm, ze stożkowym gniazdem uszczelki, Rozmiar klucza: 14 mm, Długość gwintu [mm]: 25,0, Położenie elektrod [mm]: 3,5, Wymiar gwintu: M12 x 1,25, Numer artykułu producenta: 686S0129, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4064138050456
                                            Dostępność w magazynie:
                                            RIDEX 307T0069 Zestaw paska rozrządu
                                            307T0069
                                            RIDEX Zestaw paska rozrządu
                                            Liczba zębów: 148, Szerokość [mm]: 25,4, z rolkami: 1, Numer artykułu producenta: 307T0069, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191627233
                                            Brak w magazynie
                                            Kompatybilne części
                                            RIDEX 307T0069 Zestaw paska rozrządu
                                            307T0069
                                            RIDEX Zestaw paska rozrządu
                                            Liczba zębów: 148, Szerokość [mm]: 25,4, z rolkami: 1, Numer artykułu producenta: 307T0069, Producent: RIDEX, Numer EAN: 4059191627233
                                            Brak w magazynie
                                            Dostępność w magazynie:
                                            Kup od naszych partnerów: